Yeni Samsung Galaxy Buds Kullaklık

0
891

Samsung’un kablosuz kulak içi kulaklık modellerine yakın bir zamanda bir yenisin daha eklenmesi bekleniyor, haberimizde bu yeni model ile ilgili alınan bilgiler yer almaktadır.

Yeni çıkacak olan modelin öncelikle daha iyi şarj süresine sahip olması bekleniyor. Alınan bilgiler, kulaklığın her biri 300 MA pile sahip olacağı iki kulaklığın toplamda 600 MA pil gücüne sahip olacağı yönünde.

Piyasa de bulunan Galaxy buds kulaklıklar, diğer kablosuz kulaklıklara kıyasla zaten iyi bir pil ömrüne sahipti, Samsung bu yeni kulaklık ile pil ömrünü dahada arttırmayı hedefliyor gibi görünüyor. Örnek vermek gerekir ise AirPods tek bir şarj ile yaklaşık beş saat kullanılabiliyor, mevcut piyasada ki Samsung Galaxy buds kulaklıklar ise tek şarj ile altı saat kullanılabiliyor.

Yeni kulaklık ile ilgili çok fazla bilgi bulunmuyor, fiyat olarak mevcut kulaklıklardan biraz daha pahalı olması bekleniyor. Çıkış tarihi ise Galaxy S11 akıllı telefon ile birlikte lansman yapılması olabilir, ancak bu lansman Şubat ayından önce olamayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz