Facebook’ta Beğendim Tüm Fotoğrafları Nasıl Görebilirim?

0
5101

“Facebook’ta beğendiğim tüm fotoğrafları görmek istiyorum” diyorsanız bu yazımız tam size göre!

Facebook, hali hazırda Tarihte Bugün özelliği ile kullanıcılara geçmiş yıllarda o gün yayınladıkları fotoğrafları ve oluşturdukları yayınları gösteriyor. Sosyal medya devindeki geçmişiniz sizin için çok önemliyse, Facebook’un az bilinen yeni özelliği işinize yarayabilir. Facebook, beğendiğiniz tüm fotoğrafların yanı sıra arkadaşlarınızın, ailenizin ve diğer önemli kişilerin beğendikleri tüm fotoğrafı da görmenize yardımcı olabilecek bir araç sunuyor.

Zamanınızı sevimli hayvan fotoğraflarını ve videolarını beğenmeye harcıyorsanız, endişelenmenize gerek yok. Ancak, geçmişte flört ettiğiniz birden fazla kişinin fotoğraflarını beğendiyseniz ve bu konuda çok titiz olan yeni bir partneriniz varsa, bazı fotoğrafları beğenmekten vazgeçmeniz gerekebilir.

Facebook Beğendiğim Fotoğrafları Görme

Facebook’ta şimdiye kadar beğendiğiniz tüm fotoğrafları görmek için yapmanız gereken tek şey, Facebook arama çubuğuna photos liked by me yazmak ve çıkan önerilerden yine photos liked by me’ye tıklamak.

facebook begendigim fotograflar

Ve işte! Beğendiğiniz tüm fotoğrafların bir geçmişine sahipsiniz.

Beğendiğiniz fotoğrafları yıllara, yerlere ve kimler tarafından paylaşıldığına göre filtreleyebilirsiniz. Böylece Facebook’a katıldığınız günden bu yana beğendiğiniz tüm fotoğraflara göz atabilirsiniz.

Aslına bakarsınız, Facebook’un bu özelliği oldukça endişe verici. Çünkü yalnızca ziyaret ettiğiniz sayfaları ve paylaşımları açığa çıkarmakla kalmıyor, aynı zamanda stalker adı verilen gizli takipçiler için de bir hazineye dönüşüyor. Facebook’un tartışmaya açık bir diğer özelliği de, beğendiğiniz her şeyin zaman çizelgenizde arkadaşlarınız ve aileniz tarafından görülebiliyor olması. Bir başka yazımızda “Facebook’ta beğendiklerimi kimse görmesin” konusunu ele alacağız.

Facebook’ta beğendiğim fotoğrafları görme” konulu yazımız hakkında sormak istedikleriniz varsa, aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz